Ahoj! Zdravíme všechny zájemce o účinkování na #OFFAIR!

 

     STUDIO CITADELA je kulturní prostor v centru Prahy (Klimentská 16), který funguje už přes 20 let –  studio s cafébarem, kde se ponejvíce hraje divadlo, tančí, zkouší tu nejrůznější divadelní soubory i jednotlivci.

     Od září 2018 se produkce rozšířila o hudební večery. Odstartovali jsme soutěžní písničkářskou ligu #OFFAIR,, která je určená pro začínající tvůrce.

     Písničkářská scéna se díky technologiím i díky vývoji vkusu v poslední době razantně proměňuje. Ty tam jsou časy čistě folkových bardů a bardek, kteří si vystačili s pár akordy :-)

     Chceme dát prostor nejrůznějším formám písničkářství – jde nám o hledání osobní autorské výpovědi, byť v zárodečném tvaru.

 

     V sezóně 2018/2019 jsme z přihlášených interpretů a interpretek vyberali 12 lidí, kteří se po dvojicích „utkali“ systémem KO během hudebních večerů v CITADELE. Dvojice byly vybrány losem. Na konci každého večera hlasovalo publikum a fanouškové, kdo se líbil víc. Tak vyrostla během šesti večerů šestice semifinalistů. Následně stejným způsobem vznikla dvojice finalistů, kteří se nakonec během září 2019 sejdou na finálovém večeru. Z nich pak vzejde jediný vítěz nebo vítězka.

 

      Vítězi CITADELA vydá autorské CD. Všechny podrobnosti spolupráce CITADELY a interpretů #OFFAIR budou smluvně upraveny před začátkem přehlídky.

 

     Ti, kteří nebyli v pilotním roce vybráni a ti, kteří nepostoupili do finále, se samozřejmě můžou přihlásit i v další sezóně. Chceme, aby se #OFFAIR stal pravidelnou akcí.

 

Pozn.: Co očekáváme od interpretů? Především aby hráli svou vlastní autorskou tvorbu a aby si udělali čas v námi uvedených termínech. Dál potřebujeme oznámení o tom, zda jsou vybraní interpreti zastupováni některou ochranou autorskou organizací, a také stručné profesní CV, vč. informace, zda už vydali svou hudbu na nějakých nosičích.  

    

     Samozřejmě nemůžeme ani nechceme kontrolovat, kolik si interpret pozve kamarádů a fanoušků na své vystoupení a tím ovlivní svůj postup :-) ale předpokládáme, že každého zajímá i jak se jeho tvorba líbí jiným lidem než jeho rodině a známým.

 

     To je asi všechno. Na konkrétní dotazy budeme postupně odpovídat, budou-li jaké, na emailu: produkce@studiocitadela.cz .

 

Pěkné léto a ozývejte se dále.

Díky

Studio CITADELA

#delacita

______________________________

Za podporu přehlídky v roce 2019 děkujeme Hl. městu Praha.

Kudyznudy.cz banner
GoOut.cz banner Studio Citadela
Informuji.cz banner

© 2023 by On The Stage. Proudly powered by Wix.com

  • Grey Twitter Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now