#delacita #offair

 

Ahoj! Zdravíme všechny zájemce o účinkování na #OFFAIR!

V rámci vyhlášeného nouzového stavu a dříve přijatých opatření (zákaz zpěvu, hudebních produkcí) je přehlídka od října 2020 dočasně přerušena.

 STUDIO CITADELA je malý kulturní prostor v centru Prahy (Klimentská 16), který funguje už přes 20 let – studio s cafébarem, kde se ponejvíce hraje divadlo, tančí, zkouší tu nejrůznější soubory a jednotlivci. Od roku 2019 se produkce rozšířila o hudební večery a zahájili jsme první ročník  #OFFAIR,, soutěžní přehlídky začínajících písničkářů. V letošním roce se po neplánované COVID-pauze pouštíme do druhého běhu.

Písničkářská scéna se díky technologiím i díky vývoji vkusu v poslední době razantně proměňuje. Ty tam jsou časy čistě folkových bardů a bardek, kteří si vystačili s pár akordy...

​Chceme dát prostor nejrůznějším formám písničkářství – jde nám o hledání osobní autorské výpovědi, byť v zárodečném tvaru.

V sezóně 2020 vybereme z přihlášených autorů 12 písničkářů, kteří se po dvojicích „utkají“ systémem KO během hudebních večerů v 

CITADELE

Dvojice budou vybrány losem. Na závěr každého večera publikum a fanouškové hlasují, kdo se líbil nejvíc. Takhle postupujeme do dalšího kola, kde se už setkají vítězové prvních večerů. Nakonec se utkají tři finalisté ze kterých zase hlasováním publika vzejde vítěz :-)

 

Vítězi CITADELA vydá autorské CD.

 

Kdo nebyl v daném roce vybráni a kdo nepostoupí do finále, je vítán i v další sezóně. Chceme, aby se #OFFAIR  stal na veřejnosti zavedenou tradiční akcí.

Pozn.: Co očekáváme od interpretů? Především aby hráli svoji vlastní autorskou tvorbu a aby si udělali čas v námi uvedených termínech. Dál potřebujeme oznámení o tom, zda jsou vybraní interpreti zastupováni některou ochranou autorskou organizací, a také stručné profesní CV, vč. informace, zda už vydali svou hudbu na nějakých nosičích.  

    

Samozřejmě nemůžeme ani nechceme kontrolovat, kolik si interpret pozve kamarádů a fanoušků na své vystoupení a tím ovlivní svůj postup... nakonec showbiz je tvrdý! :-)

To je asi všechno. Na konkrétní dotazy odpovídáme na emailu: produkce@studiocitadela.cz 

Pěkný podzim a ozývejte se dále,

Marek

Studio CITADELA

#delacita

______________________________

Za podporu přehlídky v roce 2020 děkujeme Hl. městu Praha a Radiu 1.