top of page
#delacita #offair

 

Ahoj! Zdravíme všechny zájemce o účinkování na #OFFAIR!

 

 STUDIO CITADELA je malý kulturní prostor v centru Prahy (Klimentská 16), který funguje už přes 20 let – studio s cafébarem, kde se ponejvíce hraje divadlo, tančí, zkouší tu nejrůznější soubory a jednotlivci. Od roku 2019 se produkce rozšířila o hudební večery a zahájili jsme první ročník  #OFFAIR,, soutěžní přehlídky začínajících písničkářů. V roce 2024 se pouštíme do pátého kola hudebního maratonu.

Písničkářská scéna se díky technologiím i díky vývoji vkusu v poslední době razantně proměňuje. Ty tam jsou časy čistě folkových bardů, kteří si vystačili s pár akordy...

​Chceme dát prostor nejrůznějším formám písničkářství – jde nám o hledání osobní autorské výpovědi, byť v zárodečném tvaru.

Z přihlášených autorů vybereme během roku 10 písničkářů a písničkářek, kteří se „utkají“ v sérii hudebních večerů CITADELE.

Záleží na každém z písničkářů, kolik si pozve kamarádů a fanoušků na své vystoupení a jak tím ovlivní dynamiku vlastního autorského večera... nakonec showbiz je tvrdý! :-)))

 

Kdo nebyl v daném roce vybrán anebo nepostoupí do finále, je vítán i v další sezóně. Chceme, aby se #OFFAIR  stal na veřejnosti zavedenou tradiční, pohodovou kulturní akcí.

Pozn.: Co očekáváme od interpretů? Především, aby hráli vlastní autorskou tvorbu a aby si udělali čas v námi uvedených termínech. Dál potřebujeme oznámení o tom, zda jsou vybraní interpreti zastupováni některou ochranou autorskou organizací, a také stručné profesní CV, vč. informace, zda už vydali svou hudbu na nějakých nosičích.  

    

Na doprovodné literární pooly zveme také začínající básníky, textaře, performery a autory slam poetry.

Na konkrétní dotazy odpovídáme na emailu: produkce@studiocitadela.cz 

Pěkné léto a ozývejte se dále,

Marek

Studio CITADELA

#delacita

______________________________

Za podporu přehlídky v letech 2021–2023 děkujeme Hl. městu Praha a Radiu 1.

bottom of page