#delacita #offair

 

Ahoj! Zdravíme všechny zájemce o účinkování na #OFFAIR!

V době vyhlášeného nouzového stavu a dříve přijatých opatření (zákaz zpěvu, hudebních produkcí) byla přehlídka od října 2020 přerušena a pokračuje od září 2021!

 STUDIO CITADELA je malý kulturní prostor v centru Prahy (Klimentská 16), který funguje už přes 20 let – studio s cafébarem, kde se ponejvíce hraje divadlo, tančí, zkouší tu nejrůznější soubory a jednotlivci. Od roku 2019 se produkce rozšířila o hudební večery a zahájili jsme první ročník  #OFFAIR,, soutěžní přehlídky začínajících písničkářů. V posledním roce se po neplánované COVID-pauze pouštíme do druhého běhu.

Písničkářská scéna se díky technologiím i díky vývoji vkusu v poslední době razantně proměňuje. Ty tam jsou časy čistě folkových bardů a bardek, kteří si vystačili s pár akordy...

​Chceme dát prostor nejrůznějším formám písničkářství – jde nám o hledání osobní autorské výpovědi, byť v zárodečném tvaru.

Na podzim 2021 vybereme z přihlášených autorů 10 písničkářů, kteří se po dvojicích „utkají“ systémem KO během streamovaných hudebních večerů v 

CITADELE

Dvojice budou vybrány losem. Na závěr každého večera publikum a fanouškové hlasují ONLINE, kdo se líbil nejvíc. Takhle postupujeme do dalšího kola, kde se už setkají vítězové prvních večerů. Nakonec se utkají tři finalisté ze kterých zase hlasováním publika vzejde vítěz :-)

 

Vítězi CITADELA vydá autorské CD.

 

Kdo nebyl v daném roce vybráni a kdo nepostoupí do finále, je vítán i v další sezóně. Chceme, aby se #OFFAIR  stal na veřejnosti zavedenou tradiční, pohodovou kulturní akcí.

Pozn.: Co očekáváme od interpretů? Především, aby hráli vlastní autorskou tvorbu a aby si udělali čas v námi uvedených termínech. Dál potřebujeme oznámení o tom, zda jsou vybraní interpreti zastupováni některou ochranou autorskou organizací, a také stručné profesní CV, vč. informace, zda už vydali svou hudbu na nějakých nosičích.  

    

Záleží na každém z písničkářů, kolik si pozve kamarádů a fanoušků na své vystoupení a jak tím ovlivní svůj postup... nakonec showbiz je tvrdý! :-)))

To je asi všechno. Na konkrétní dotazy odpovídáme na emailu: produkce@studiocitadela.cz 

Pěkné léto a ozývejte se dále,

Marek

Studio CITADELA

#delacita

______________________________

Za podporu přehlídky v roce 2020 děkujeme Hl. městu Praha a Radiu 1.